OKAZJA JAK NOWY PŁUG SUKOV 3+1


Kliknij aby powiększyć obrazek.

Z powodu likwidacji gospodarstwa sprzedam mało używany pług zagonowy 3+1 Zetor System SUKOV KWJ – V – 490, rok 2009, duże odkładnie Kverneland i prześwit zapewnia dobre przykrywanie nawet dużej ilości materiału (nic się nie zapycha i nie zostaje na wierzchu). Pług bardzo lekki w pracy, zestawiony z ciągnikiem 80-konnym na lekkich, mało kamienistych glebach, głównie 5, 6 klasa, nie był przeciążany (śruba zabezpieczająca skiby zerwała się tylko 2 razy). Polecam, naprawdę warto.
Na innych ogłoszeniach posiadam do sprzedania jeszcze: prasę Sipma Z278/1 FarmaII, owijarkę bel Sipma Tekla, zgrabiarkę Pottinger EuroTop 380N, agregat uprawowo-siewny KRAJ ARES L/Z 2,7m, chwytak do bel, ładowacz obornika „krokodyl”, kombajn zbożowy SAMPO ROSENLEW 650.
Gmina Krasnosielc, mazowieckie
10900 zł
Dział: Sprzedam : Maszyny rolniczestrona główna

Masz pytania do ogłoszenia: OKAZJA JAK NOWY PŁUG SUKOV 3+1
Telefon: 662664241
Lub skorzystaj z formularzu poniżej


Twoje imię

Twój adres emailTwoja wiadomość -


W naszym serwisie znajdziecie: darmowe ogłoszenie rolnicze, ceny, informacje za ile można kupić. Zapraszamy do dodawania darmowych ogłoszeń rolniczych. Pokaż innym co masz na sprzedaż lub co chcesz kupić. Ogłoszenia rolnicze Agrozagroda to ponad 50 000 ogłoszeń, 8 lat na rynku.


Darmowe ogłoszenia rolnicze

Dodaj ogłoszenie

Najcz?ciej wyszukiwane ogłoszenia w serwisie