Gulf Crown EP 2 brązowy


Kliknij aby powiększyć obrazek.

Gulf Crown EP 2 brązowy

Gulf Crown EP 2 jest wysokiej jakości wielozadaniowym litowym smarem stałym z wysoce rafinowanych olejów mineralnych. Zawiera inhibitory korozji , antyutleniacze oraz dodatki EP/AW. Gulf Crown EP 2 oferuje doskonałe właściwości EP. Gulf Crown EP 2 może być bardzo łatwo wypompowywany w niskich temperaturach. Jest wytrzymały na wodę i utlenianie.
Gulf Crown EP 2 jest używany do smarowania w czasie srogich warunków, takich jak wysokie ciśnienie, wysokie temperatury eksploatacji, nieregularne obciążenia skokowe, mokre i brudne warunki. Gulf Crown EP 2 może być używany do smarowania wysoce obciążonych łożysk w maszynach przemysłowych i rolniczych, łożysk tocznych w ciężarówkach, przyczepach i podwoziach, a także jest specjalnie dostosowany do użytku w warunkach tropikalnych.

Normy: 51502: KP2K-30, ISO 6743-9: ISO-L-XCCFB2
Made in Holland - ORYGINAL

Link do karty produktu: http://www.gulf.pl/include/datasheet/product/5010%20-%20Gulf%20Crown%20EP%202.pdf


Opakowania:
0,4 kg – 14,00 zł
20 kg – 455,00 zł

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego na www.hurtbeskid.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór olejów silnikowych, płynów, smarów oraz filtrów.

Jeżeli masz trudność z jego odnalezieniem, lub nie jesteś pewien(a) czy wybrany produkt jest odpowiedni dla Twojego samochodu lub maszyny zapytaj nas info[<@>]hurtbeskid.pl lub 502-702-803.

Dostawa na terenie miasta Nowego Sącza – Gratis!!

Odbiór osobisty – Bez dodatkowych opłat!!

Oleje dla rolnictwa - wysyłka w 24 h kurierem na terenie całego kraju już od 17 zł!
Dział: Sprzedam : Maszyny rolniczestrona główna

Masz pytania do ogłoszenia: Gulf Crown EP 2 brązowy
Telefon: 502702803
Lub skorzystaj z formularzu poniżej


Twoje imię

Twój adres emailTwoja wiadomość -


W naszym serwisie znajdziecie: darmowe ogłoszenie rolnicze, ceny, informacje za ile można kupić. Zapraszamy do dodawania darmowych ogłoszeń rolniczych. Pokaż innym co masz na sprzedaż lub co chcesz kupić. Ogłoszenia rolnicze Agrozagroda to ponad 50 000 ogłoszeń, 8 lat na rynku.


Darmowe ogłoszenia rolnicze

Dodaj ogłoszenie

Najcz?ciej wyszukiwane ogłoszenia w serwisie