www.dobrapozyczka.com.pl


Kliknij aby powiększyć obrazek.

PKF Skarbiec Sp. z o.o.: opinie klientów korzystających z usług kredytowych skłoniły Firmę do stworzenia specjalnej oferty finansowej.
Skomplikowane procedury, trudne do spełnienia warunki, wysokie odsetki, a także niejasne opłaty to jedynie część zarzutów jakie trafiały pod adresem banków.

Metoda jak dostać Dobra i szybką pożyczkę

Klientom zależy na szybkiej decyzji, minimum formalności i braku ukrytych opłat. Zła historia kredytowa czy jej brak też nie stanowią przeszkody do starania się o gotówkę w PKF Skarbiec Sp. z o.o.. Jak pokazuje historia Wojtka, czasem otrzymujemy od banku czerwoną kartkę niesłusznie. Dobra Pożyczka to produkt stworzony dla osób, które potrzebują pieniędzy na najlepszych warunkach. Niskie odsetki - tylko 2,99 % rocznie* i rata rozłożona nawet na okres 30 lat, sprawiają, że spłata pożyczki okazuje się wyjątkowo łatwa. Co więcej, aby zaoszczędzić czas o gotówkę można się starać wypełniając formularz online
na www.dobrapozyczka.com.pl .

Proponujmy Państwu Dobrą Pożyczkę w przykładowej kwocie

Pożyczka do 100tys. złotych rata 621,06 złotych,
Pożyczka do 150tys. złotych rata 931,60 złotych,
Pożyczka do 200tys. złotych rata 1242,13 złotych,
Pożyczka do 300tys. złotych rata 1863,19 złotych,
rrsp dla przyjętych założeń wynosi 7.08%

Dla wygody Klientów uruchomiono dwie ogólnopolskie infolinie: 801 003 160, z tel. komórkowych: 608 921 608 (koszt połączenia wg stawki operatora). Oraz wygodny kalkulator rat
Osoby ceniące bezpośredni kontakt z doradcą zapraszamy do jednego z 30 oddziałów regionalnych Dobra Pożyczka. http://www.dobrapozyczka.com.pl/nasze_oddzialy.html

Polska Korporacja Finansowa Sp. z o.o. www.pkfskarbiec.pl

Polska Korporacja Finansowa Skarbiec Sp. z o.o. na rynku usług finansowych funkcjonuje od 8 lat. Spółka udziela wsparcia gotówkowego w wysokości od 25 do 300 tys. złotych. W swojej ofercie posiada specjalne produkty finansowe dedykowane Rolnikom, Emerytom i Rencistom. PKF Skarbiec jest podmiotem, za którym stoi wyłącznie polski kapitał - stąd aktywnie i skutecznie pomaga polskim przedsiębiorcom.
Właściciele firm mogą liczyć na bardzo preferencyjne warunki pożyczek i niezmienne oprocentowanie (jedynie 2,99%* w skali roku). PKF Skarbiec akceptuje wszelkie dostępne na polskim rynku formy zabezpieczeń (m.in. weksel in blanco, hipotekę, poręczenie). Dynamiczny rozwój - będący misją PKF Skarbiec realizowany jest poprzez rozbudowę sieci placówek Dobra Pożyczka (aktualnie jest ich 30 w całym kraju) oraz sukcesywne pomnażanie kapitału. Polska Korporacja Finansowa Skarbiec to stabilna, nowocześnie zarządzana firma skupiająca najlepszych specjalistów branży finansowej.


Pożyczki, Skarbiec Gotówka na dowolny cel bez zbędnych formalności.
Dział: Usługi oferty : Usługi dla rolnikówstrona główna

Masz pytania do ogłoszenia: www.dobrapozyczka.com.pl
Telefon: 801003160
Lub skorzystaj z formularzu poniżej


Twoje imię

Twój adres emailTwoja wiadomość -


W naszym serwisie znajdziecie: darmowe ogłoszenie rolnicze, ceny, informacje za ile można kupić. Zapraszamy do dodawania darmowych ogłoszeń rolniczych. Pokaż innym co masz na sprzedaż lub co chcesz kupić. Ogłoszenia rolnicze Agrozagroda to ponad 50 000 ogłoszeń, 8 lat na rynku.


Darmowe ogłoszenia rolnicze

Dodaj ogłoszenie

Najcz?ciej wyszukiwane ogłoszenia w serwisie